CHAPELGATE PARK APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 80 of 80
- Year placed in service
- 2009
- Bedroom mix
- 16 1BR · 32 2BR · 24 3BR · 8 4+BR
Estimated total housing cost: $1,056 rent + $157 utilities = $1,213/mo