REUNION COURT APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 118 of 120
- Year placed in service
- 2007
- Bedroom mix
- 16 1BR · 72 2BR · 32 3BR
Estimated total housing cost: $771 rent + $168 utilities = $939/mo