SHREWSBURY COURTYARDS II
LIHTC- Income-restricted units
- 55 of 55
- Year placed in service
- 2001
- Bedroom mix
- 39 1BR · 16 2BR
Estimated total housing cost: $1,074 rent + $168 utilities = $1,242/mo