HERITAGE POINT APARTMENTS
LIHTC- Income-restricted units
- 56 of 56
- Year placed in service
- 2017
- Bedroom mix
- 26 1BR · 15 2BR · 15 3BR
Estimated total housing cost: $897 rent + $168 utilities = $1,065/mo