BRADFORD APARTMENTS
LIHTC- Income-restricted units
- 20 of 20
- Year placed in service
- 2001
- Bedroom mix
- 1 studio · 11 1BR · 9 2BR
Estimated total housing cost: $475 rent + $138 utilities = $613/mo