HALE MOHALU SENIOR APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 208 of 210
- Year placed in service
- 1996
- Bedroom mix
- 178 studio · 30 1BR
Estimated total housing cost: $2,710 rent + $208 utilities = $2,918/mo