BALSAM APARTMENTS
LIHTC- Income-restricted units
- 49 of 49
- Year placed in service
- 2017
- Bedroom mix
- 10 1BR · 24 2BR · 15 3BR
Estimated total housing cost: $1,181 rent + $117 utilities = $1,298/mo