MAPLE AVENUE APARTMENTS
LIHTC- Income-restricted units
- 12 of 12
- Year placed in service
- 1997
- Bedroom mix
- 1 1BR · 7 2BR · 4 3BR
Estimated total housing cost: $790 rent + $117 utilities = $907/mo