MARS HILL COMMONS
LIHTC- Income-restricted units
- 48 of 56
- Year placed in service
- 2015
- Bedroom mix
- 16 1BR · 28 2BR · 12 3BR
Estimated total housing cost: $939 rent + $148 utilities = $1,087/mo