RAVEN CROSSINGS
LIHTC- Income-restricted units
- 248 of 248
- Year placed in service
- 1994
- Bedroom mix
- 56 1BR · 136 2BR · 56 3BR
Estimated total housing cost: $1,880 rent + $169 utilities = $2,049/mo