PALMS AT LAKE TULANE
LIHTC- Income-restricted units
- 80 of 80
- Year placed in service
- 2006
- Bedroom mix
- 12 1BR · 37 2BR · 31 3BR
Estimated total housing cost: $802 rent + $169 utilities = $971/mo