VISTA PALMS
LIHTC- Income-restricted units
- 229 of 229
- Year placed in service
- 2002
- Bedroom mix
- 56 1BR · 109 2BR · 64 3BR
Estimated total housing cost: $1,398 rent + $169 utilities = $1,567/mo