NEWPORT SOUND I
LIHTC- Income-restricted units
- 192 of 192
- Year placed in service
- 2004
- Bedroom mix
- 32 1BR · 96 2BR · 40 3BR · 24 4+BR
Estimated total housing cost: $1,550 rent + $169 utilities = $1,719/mo