MAR LAGO VILLAGE
LIHTC- Income-restricted units
- 87 of 216
- Year placed in service
- 1998
- Bedroom mix
- 24 1BR · 160 2BR · 32 3BR
Estimated total housing cost: $2,680 rent + $169 utilities = $2,849/mo