KAUHALE OLU I, II, AND III
LIHTC- Income-restricted units
- 123 of 124
- Year placed in service
- 2007
- Bedroom mix
- 20 1BR · 71 2BR · 32 3BR
Estimated total housing cost: $548 rent + $208 utilities = $756/mo