KOLOPUA PRINCEVILLE
LIHTC- Income-restricted units
- 43 of 44
- Year placed in service
- 2015
- Bedroom mix
- 16 1BR · 15 2BR · 12 3BR
Estimated total housing cost: $1,375 rent + $208 utilities = $1,583/mo