ORCHARD HILL
LIHTC- Income-restricted units
- 196 of 215
- Year placed in service
- 1995
- Bedroom mix
- 77 1BR · 67 2BR · 46 3BR · 6 4+BR
Estimated total housing cost: $911 rent + $185 utilities = $1,096/mo