COLONY RUN TOWNHOUSES
LIHTC- Income-restricted units
- 24 of 24
- Year placed in service
- 1995
- Bedroom mix
- 4 2BR · 12 3BR · 8 4+BR
Estimated total housing cost: $778 rent + $159 utilities = $937/mo