COHOES-LION HEART RESIDENCES
LIHTC- Income-restricted units
- 72 of 72
- Year placed in service
- 2015
- Bedroom mix
- 9 1BR · 27 2BR · 36 3BR
Estimated total housing cost: $1,183 rent + $159 utilities = $1,342/mo