POETS LANDING APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 72 of 72
- Year placed in service
- 2013
- Bedroom mix
- 24 1BR · 32 2BR · 16 3BR
Estimated total housing cost: $942 rent + $159 utilities = $1,101/mo