WEWOKA LOFTS
LIHTC- Income-restricted units
- 32 of 32
- Year placed in service
- 2018
- Bedroom mix
- 8 1BR · 8 2BR · 13 3BR · 3 4+BR
Estimated total housing cost: $754 rent + $140 utilities = $894/mo