JENNY GREENE (2009 TCEX EXCH FUNDS)
LIHTC- Income-restricted units
- 50 of 50
- Year placed in service
- 2010
- Bedroom mix
- 12 1BR · 14 2BR · 12 3BR · 12 4+BR
Estimated total housing cost: $1,392 rent + $163 utilities = $1,555/mo