RICHMOND TERRACE APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 14 of 16
- Year placed in service
- 2014
- Bedroom mix
- 3 studio · 13 1BR
Estimated total housing cost: $1,644 rent + $138 utilities = $1,782/mo