SOUTHMOOR HILLS APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 162 of 162
- Year placed in service
- 2003
- Bedroom mix
- 4 1BR · 78 2BR · 60 3BR · 20 4+BR
Estimated total housing cost: $832 rent + $165 utilities = $997/mo