SCHOOL HOUSE APTS (BEAR CREEK)
LIHTC- Income-restricted units
- 9 of 9
- Year placed in service
- 1995
- Bedroom mix
- 3 1BR · 3 2BR · 3 3BR
Estimated total housing cost: $857 rent + $121 utilities = $978/mo