JNB BADGER SOUTH LP
LIHTC- Income-restricted units
- 15 of 96
- Year placed in service
- 2013
- Bedroom mix
- 15 1BR · 59 2BR · 22 3BR
Estimated total housing cost: $724 rent + $121 utilities = $845/mo