WISCONSIN RIVER COMMONS
LIHTC- Income-restricted units
- 33 of 42
- Year placed in service
- 1990
- Bedroom mix
- 12 1BR · 6 2BR · 12 3BR
Estimated total housing cost: $645 rent + $121 utilities = $766/mo