OCONOMOWOC SCHOOL APARTMENTS
LIHTC- Income-restricted units
- 50 of 55
- Year placed in service
- 2013
- Bedroom mix
- 9 1BR · 28 2BR · 18 3BR
Estimated total housing cost: $1,161 rent + $121 utilities = $1,282/mo