WASHBURN HSNG REDEVELOPMT-HUD
LIHTC- Income-restricted units
- 36 of 36
- Year placed in service
- 2006
- Bedroom mix
- 23 1BR · 5 2BR · 6 3BR · 2 4+BR
Estimated total housing cost: $780 rent + $121 utilities = $901/mo