COURTYARDS AT ARCATA
LIHTC- Income-restricted units
- 63 of 64
- Year placed in service
- 2004
- Bedroom mix
- 8 1BR · 20 2BR · 28 3BR · 8 4+BR
Estimated total housing cost: $1,236 rent + $157 utilities = $1,393/mo