WHITE ROCK VILLAGE
LIHTC- Income-restricted units
- 167 of 180
- Year placed in service
- 2005
- Bedroom mix
- 40 1BR · 60 2BR · 50 3BR · 18 4+BR
Estimated total housing cost: $3,210 rent + $157 utilities = $3,367/mo