VICTORIA GREEN
LIHTC- Income-restricted units
- 105 of 132
- Year placed in service
- 2004
- Bedroom mix
- 4 1BR · 76 2BR · 26 3BR · 24 4+BR
Estimated total housing cost: $2,759 rent + $157 utilities = $2,916/mo