BELLA VISTA SENIOR (LAKEPORT)
LIHTC- Income-restricted units
- 47 of 48
- Year placed in service
- 2013
- Bedroom mix
- 38 1BR · 10 2BR
Estimated total housing cost: $863 rent + $157 utilities = $1,020/mo