UNIVERSITY VILLAGE APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 107 of 108
- Year placed in service
- 2014
- Bedroom mix
- 14 1BR · 56 2BR · 38 3BR
Estimated total housing cost: $1,931 rent + $157 utilities = $2,088/mo