HOVLEY GARDENS
LIHTC- Income-restricted units
- 162 of 163
- Year placed in service
- 2003
- Bedroom mix
- 72 2BR · 73 3BR · 18 4+BR
Estimated total housing cost: $1,564 rent + $157 utilities = $1,721/mo