MIRAGE VISTA FAMILY APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 54 of 55
- Year placed in service
- 2009
- Bedroom mix
- 16 2BR · 23 3BR · 16 4+BR
Estimated total housing cost: $1,001 rent + $157 utilities = $1,158/mo