COYOTE VALLEY HOMES I
LIHTC- Income-restricted units
- 49 of 49
- Year placed in service
- 2019
- Bedroom mix
- 9 2BR · 34 3BR · 6 4+BR
Estimated total housing cost: $1,285 rent + $157 utilities = $1,442/mo