ROLLING HILLS APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 52 of 53
- Year placed in service
- 2011
- Bedroom mix
- 9 1BR · 32 2BR · 12 3BR
Estimated total housing cost: $2,578 rent + $157 utilities = $2,735/mo