MIDDLE CREEK VILLAGE
LIHTC- Income-restricted units
- 97 of 142
- Year placed in service
- 2004
- Bedroom mix
- 45 studio · 29 1BR · 23 2BR · 45 3BR
Estimated total housing cost: $1,625 rent + $107 utilities = $1,732/mo