MARSHALL SPRINGS APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 28 of 28
- Year placed in service
- 2011
- Bedroom mix
- 12 1BR · 14 2BR · 2 3BR
Estimated total housing cost: $816 rent + $129 utilities = $945/mo