WINDSOR POINTE
LIHTC- Income-restricted units
- 99 of 145
- Year placed in service
- 2003
- Bedroom mix
- 29 1BR · 80 2BR · 36 3BR
Estimated total housing cost: $1,011 rent + $117 utilities = $1,128/mo