COLLEGE SQUARE VILLAGE II
LIHTC- Income-restricted units
- 64 of 64
- Year placed in service
- 1995
- Bedroom mix
- 32 1BR · 32 2BR
Estimated total housing cost: $1,112 rent + $117 utilities = $1,229/mo