CEDARBROOKE PLACE APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 60 of 60
- Year placed in service
- 2012
- Bedroom mix
- 18 1BR · 36 2BR · 6 3BR
Estimated total housing cost: $1,300 rent + $117 utilities = $1,417/mo