LAKE VILLAGE APTS (HORTON APTS)
LIHTC- Income-restricted units
- 24 of 24
- Year placed in service
- 1993
- Bedroom mix
- 4 1BR · 16 2BR · 4 3BR
Estimated total housing cost: $627 rent + $128 utilities = $755/mo