BLUEGRASS PLACE I APARTMENTS
LIHTC- Income-restricted units
- 48 of 48
- Year placed in service
- 2005
- Bedroom mix
- 16 1BR · 24 2BR · 8 3BR
Estimated total housing cost: $797 rent + $152 utilities = $949/mo