GREENS AT HAMMONDS LANE
LIHTC- Income-restricted units
- 90 of 90
- Year placed in service
- 2011
- Bedroom mix
- 72 1BR · 18 2BR
Estimated total housing cost: $1,472 rent + $189 utilities = $1,661/mo