GROVES AT PINEY ORCHARD
LIHTC- Income-restricted units
- 52 of 258
- Year placed in service
- 1996
- Bedroom mix
- 48 1BR · 174 2BR · 36 3BR
Estimated total housing cost: $2,161 rent + $189 utilities = $2,350/mo