FREETOWN VILLAGE
LIHTC- Income-restricted units
- 189 of 190
- Year placed in service
- 2019
- Bedroom mix
- 24 1BR · 48 2BR · 82 3BR
Estimated total housing cost: $2,162 rent + $189 utilities = $2,351/mo