PARK VIEW AT SEVERNA PARK
LIHTC- Income-restricted units
- 103 of 103
- Year placed in service
- 2011
- Bedroom mix
- 73 1BR · 30 2BR
Estimated total housing cost: $1,543 rent + $189 utilities = $1,732/mo