WALNUT ACRES II APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 55 of 56
- Year placed in service
- 2003
- Bedroom mix
- 24 1BR · 24 2BR · 6 3BR · 2 4+BR
Estimated total housing cost: $914 rent + $128 utilities = $1,042/mo